8 - Orientmatta Kina ca 350 x 270

Klubbat för:

7 400 SEK

2 000 SEK

ORIENTMATTA, Kina, ca 350 x 270 cm

Ställvis slitage, skador/lagningar, någon fläck

782714

2020-08-21