Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ORIENTMATTA, Kina, ca 350 x 270 cm
Ställvis slitage, skador/lagningar, någon fläck
782714
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här