Oljemålning Lennart Rosensohn

Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): "Kvinnorna i Mogador", signerad Rosensohn, daterad 1965, olja på duk, ca 65 x 89 cm

Något ojämn duk i vänster hörn

782733

2020-06-19