10 - P A Persson oljemålning

10 - P A Persson oljemålning
10 - P A Persson oljemålning

Såld för:

8 400 SEK

Utropspris

25 000 SEK

PETER ADOLF PERSSON (1862-1914), skånskt vinterlandskap, signerad P A Persson, olja på duk, ca 90 x 135 cm

782736

2020-08-21