Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
25 000 SEK
PETER ADOLF PERSSON (1862-1914), skånskt vinterlandskap, signerad P A Persson, olja på duk, ca 90 x 135 cm
782736
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här