Litografi Thormod Larsen

Litografi Thormod Larsen
Litografi Thormod Larsen
Litografi Thormod Larsen
Litografi Thormod Larsen
Litografi Thormod Larsen
Litografi Thormod Larsen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

THORMOD LARSEN (1921-1977): Komposition, signerad, daterad 1975, numrerad 15/60, ca 78 x 64 cm

782737

2020-06-19