11 - Pär Siegård oljemålning

11 - Pär Siegård oljemålning
11 - Pär Siegård oljemålning
11 - Pär Siegård oljemålning
11 - Pär Siegård oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PÄR SIEGÅRD (1877-1961), blomsterstilleben, signerad Pär Siegård, olja på pannå, ca 47 x 36 cm

782740

2020-08-21