Oljemålning Lennart Rosensohn

Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn
Oljemålning Lennart Rosensohn

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): "Figur", signerad Rosensohn, daterad 1965, olja på duk, ca 88 x 63 cm

782742

2020-06-19