Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 200 SEK
GOLVLAMPA, skuret trä, bronserad och patinerad, textilskärm, 1900-talets första hälft, sannolikt Italien, höjd inkl skärm ca 170 cm
Bruksslitage, SAV garanterar ej funktionen
782743
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här