Oljemålning slottsmotiv

Oljemålning slottsmotiv
Oljemålning slottsmotiv
Oljemålning slottsmotiv
Oljemålning slottsmotiv
Oljemålning slottsmotiv
Oljemålning slottsmotiv
Oljemålning slottsmotiv
Oljemålning slottsmotiv

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Slottsmotiv, signerad P Nelson, 1800-talets slut, olja på duk, ca 57 x 83 cm

Krackeleringar, lagning, retuscher

782745

2020-06-19