14 - Soffa 1930-tal

14 - Soffa 1930-tal
14 - Soffa 1930-tal
14 - Soffa 1930-tal
14 - Soffa 1930-tal
14 - Soffa 1930-tal
14 - Soffa 1930-tal

Såld för:

4 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFA, Art Deco, textilklädd stomme, lösa, textilklädda plymåer, 1920-/30-tal, höjd ca 75, längd 205 cm

Slitage

782748

2020-08-21