Tage Eriksson

Tage Eriksson
Tage Eriksson
Tage Eriksson
Tage Eriksson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

800 SEK

TAGE ERIKSSON (Sverige, Född 1916): "Bränningar" från Hönö Röd, olja på duk, signerad, 28 x 42 cm.

782758

2020-06-24