15 - Bord Trafalgar

15 - Bord Trafalgar
15 - Bord Trafalgar
15 - Bord Trafalgar
15 - Bord Trafalgar

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD med klaffar, Regency, s k trafalgarmodell, idegran med träskärningar, 1800-talets första hälft, England, höjd ca 73, 50-148 x 121 cm

Bruksslitage, torrsprickor, repor, märken

782761

2020-08-21