Badkarssoffa gustaviansk

Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk
Badkarssoffa gustaviansk

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BADKARSSOFFA, valnöt, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, längd ca 169, sitthöjd 46 cm

Slitage

782778

2020-06-18