Äggtempera Anders Medstrand

Äggtempera Anders Medstrand
Äggtempera Anders Medstrand
Äggtempera Anders Medstrand
Äggtempera Anders Medstrand
Äggtempera Anders Medstrand
Äggtempera Anders Medstrand

Klubbat för:

500 SEK

1 000 SEK

ANDERS MEDSTRAND (född 1947): " De två älskande och den bedragne äkta mannen", signerad, A Medstrand, daterad 85, äggtempera, ca 61 x 88 cm

782780

2020-06-19