Klubbat för:
500 SEK
1 000 SEK
ANDERS MEDSTRAND (född 1947): " De två älskande och den bedragne äkta mannen", signerad, A Medstrand, daterad 85, äggtempera, ca 61 x 88 cm
782780
2020-06-19