Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VÄGGSKÅP, bonad ek, nyckelbrickor i mässing, dörr samt låda, 1700-/1800-tal, höjd ca 80, 65 x 35 cm
Åldersrelaterat slitage
782800
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här