17 - Väggskåp 1700-/1800-tal

17 - Väggskåp 1700-/1800-tal
17 - Väggskåp 1700-/1800-tal
17 - Väggskåp 1700-/1800-tal
17 - Väggskåp 1700-/1800-tal
17 - Väggskåp 1700-/1800-tal
17 - Väggskåp 1700-/1800-tal

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGSKÅP, bonad ek, nyckelbrickor i mässing, dörr samt låda, 1700-/1800-tal, höjd ca 80, 65 x 35 cm

Åldersrelaterat slitage

782800

2020-08-21