Kniv

Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv
Kniv

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIV Kongo, Mangbetu, 1800-tal, kavel i metall och trä, klinga av järn, längd ca 42 cm

skador på kavelavslut, klinga något anlöpt, balja saknas

782801

2020-06-19