18 - Bankett 1900-tal

18 - Bankett 1900-tal
18 - Bankett 1900-tal
18 - Bankett 1900-tal
18 - Bankett 1900-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

800 SEK

BANKETT, gustaviansk stil, träskuren björk, textilklädsel, 1900-talets andra hälft, höjd ca 62, 70 x 35 cm

Bruksslitage

782807

2020-08-21