19 - Stolar samt bankett

19 - Stolar samt bankett
19 - Stolar samt bankett
19 - Stolar samt bankett
19 - Stolar samt bankett

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 1 par, s k trafalgarmodell, mahogny, sitsar i flätad rotting, 1900-tal, höjd 80, sitthöjd 42 cm, samt BANKETT, rokokostil, bonad björk, rottingsits, 1900-tal, höjd ca 55 cm

Bruksslitage

782817

2020-08-21