20 - Fåtölj gripsholmsmodell

20 - Fåtölj gripsholmsmodell
20 - Fåtölj gripsholmsmodell
20 - Fåtölj gripsholmsmodell
20 - Fåtölj gripsholmsmodell
20 - Fåtölj gripsholmsmodell
20 - Fåtölj gripsholmsmodell

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, gripsholmsmodell, bonad ek / bok, träskurna detaljer, textilklädda plymåer, 1800-tal, höjd 86, sitthöjd 36 cm

Bruksslitage, senare klädsel

782819

2020-08-21