21 - Avställningsbord 1800-tal

Såld för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

AVSTÄLLNINGSBORD / POTTSTOL, betsad mahogny, England, 1800-tal, höjd ca 70, 55 x 50 cm

Bruksslitage, torrsprickor

782821

2020-08-21