22 - Vik-/skärmvägg jugend

22 - Vik-/skärmvägg jugend
22 - Vik-/skärmvägg jugend
22 - Vik-/skärmvägg jugend
22 - Vik-/skärmvägg jugend

Såld för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VIK-/SKÄRMVÄGG, jugend, mahogny, blyinfattat glas, 4 sektioner á höjd 187,5 x 45 cm, 1900-talets första hälft

Bruksslitage, smärre glassprickor

782827

2020-08-21