Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VIK-/SKÄRMVÄGG, jugend, mahogny, blyinfattat glas, 4 sektioner á höjd 187,5 x 45 cm, 1900-talets första hälft
Bruksslitage, smärre glassprickor
782827
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här