Lena Cronqvist oljemålning

Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning
Lena Cronqvist oljemålning

Klubbat för:

29 000 SEK

20 000 SEK

LENA CRONQVIST (född 1938): Kustmotiv, signerad och daterad Lena Cronqvist 1979, olja på duk, ca 35x37 cm

782828

2020-06-17