Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 400 SEK
BORDSUR, 1800-talets andra hälft, Japy Frères, Frankrike, förgylld brons, dekor av jaktgudinna, höjd ca 35, cm
Skador: sliten förgyllning, pil bruten, SAV ansvarar ej för funktion
782836
2020-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här