Karmstol i rokokostil

Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil
Karmstol i rokokostil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOL, tidigt 1900-tal, rokokostil, svatmålad med guldmålade detaljer, bed med skurna detaljer, stoppad textilklädd sits, sitthöjd ca 41 cm

Skador: Färgbortfall

782848

2020-06-15