Golvlampor

Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor
Golvlampor

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPOR, 2 st, 1900-talets andra hälft, mässing, höj- och sänkbar, böjbar ljusarm, en Falkenbergs belysning, märkt 7080

Bruksslitage

782850

2020-06-17