25 - Fåtöljer England

25 - Fåtöljer England
25 - Fåtöljer England
25 - Fåtöljer England
25 - Fåtöljer England
25 - Fåtöljer England
25 - Fåtöljer England

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, regency, 1 par, s k scroll chairs, mahogny, sammetsklädsel, 1800-talets första hälft, England, höjd ca 90, sitthöjd 40 cm

Bruksslitage

782853

2020-08-21