27 - Litet klaffbord England

27 - Litet klaffbord England
27 - Litet klaffbord England
27 - Litet klaffbord England
27 - Litet klaffbord England

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

800 SEK

KLAFFBORD, mahogny, låda i sargen, 1800-/1900-tal, England, höjd ca 60, 51-98 x 71 cm

Bruksslitage, ställvis blekt

782863

2020-08-21