Gripsholmsfåtöljer

Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer
Gripsholmsfåtöljer

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

ARNE NORELL, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, Norell, märkta, sitthöjd ca 47 cm

Klädsel med slitage

782866

2020-06-17