28 - Sänghimmel takfäste

28 - Sänghimmel takfäste
28 - Sänghimmel takfäste
28 - Sänghimmel takfäste
28 - Sänghimmel takfäste
28 - Sänghimmel takfäste
28 - Sänghimmel takfäste
28 - Sänghimmel takfäste
28 - Sänghimmel takfäste

Såld för:

7 000 SEK

Utropspris

1 800 SEK

SÄNGHIMMEL / TAKFÄSTE, skuret bronserat trä, svärtade detaljer samt smide, 1800-/1900-tal, höjd ca 21, 73 x 53 cm

Slitage

782868

2020-08-21