29 - Vägglampetter rokokostil

29 - Vägglampetter rokokostil
29 - Vägglampetter rokokostil
29 - Vägglampetter rokokostil
29 - Vägglampetter rokokostil
29 - Vägglampetter rokokostil
29 - Vägglampetter rokokostil

Såld för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPETTER, 1 par, rokokostil, mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 33, bredd 22 cm

Bruksslitage, borrade för el

782870

2020-08-21