Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VÄGGLAMPETTER, 1 par, rokokostil, mässing, 1800-/1900-tal, höjd ca 33, bredd 22 cm
Bruksslitage, borrade för el
782870
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här