30 - Sängbord / pottskåp

30 - Sängbord / pottskåp
30 - Sängbord / pottskåp
30 - Sängbord / pottskåp
30 - Sängbord / pottskåp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, mahogny/-faner, dörrpar, 2 lådor, 1900-talets första hälft, höjd 73,5, 40,5 x 26,5 cm

Brukssliltage, torrsprickor. lås saknas

782871

2020-08-21