33 - Golvur 1700-/1800-tal

33 - Golvur 1700-/1800-tal
33 - Golvur 1700-/1800-tal
33 - Golvur 1700-/1800-tal
33 - Golvur 1700-/1800-tal
33 - Golvur 1700-/1800-tal
33 - Golvur 1700-/1800-tal

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GOLVUR, fodral i bonad ek, urtavla av mässing / tenn, 1700-/1800-tal, höjd ca 194, 47,5 x 25 cm

Slitage
smärre skador
SAV ansvarar ej för funktionen

782877

2020-08-21