Selfa utebelysning

Selfa utebelysning
Selfa utebelysning
Selfa utebelysning
Selfa utebelysning
Selfa utebelysning
Selfa utebelysning
Selfa utebelysning
Selfa utebelysning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

UTEBELYSNING, vägglampa, aluminium, glaskupa, höjd ca 26 cm, djup ca 30 cm

Skador: Slitage, rost, ej funktionstestad.

782882

2020-06-15