Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
UTEBELYSNING, vägglampa, aluminium, glaskupa, höjd ca 26 cm, djup ca 30 cm
Skador: Slitage, rost, ej funktionstestad.
782882
2020-06-15
Gör en kostnadsfri värdering här