34 - Blombord och ytterfoder

34 - Blombord och ytterfoder
34 - Blombord och ytterfoder
34 - Blombord och ytterfoder
34 - Blombord och ytterfoder
34 - Blombord och ytterfoder
34 - Blombord och ytterfoder

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

800 SEK

BLOMBORD, bonad björk med tråg i bemålad plåt, höjd ca 75, 70 x 50 cm, samt (2) ytterfoder i mässing, 1900-tal

Bruksslitage

782883

2020-08-21