Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, byrå, 1960-tal, ur serier Öresund, för Karl Andersson & Söner, stomme i teak, höjd ca 68. 135x54 cm
Ingår i temaauktionen Nordisk Design
Bruksslitage,
782895
2020-06-21
Gör en kostnadsfri värdering här