Otte Sköld blandteknik

Otte Sköld blandteknik
Otte Sköld blandteknik
Otte Sköld blandteknik
Otte Sköld blandteknik
Otte Sköld blandteknik
Otte Sköld blandteknik
Otte Sköld blandteknik
Otte Sköld blandteknik

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OTTE SKÖLD (1894-1958): Tunis, signerad Otte S, akvarell på pannå, ca 25x31 cm

Ramad med glas

782897

2020-06-15