Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), figurkomposition, otydligt signerad, olja på pannå, ca 30 x 35 cm
782902
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här