38 - Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), figurkomposition, otydligt signerad, olja på pannå, ca 30 x 35 cm

782902

2020-08-21