39 - Sideboard England

39 - Sideboard England
39 - Sideboard England
39 - Sideboard England
39 - Sideboard England

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

SIDEBOARD, regencystil, betsad mahogny, mässingsbeslag, lådor, 1900-talets andra hälft, England, höjd ca 75, 96 x 45 cm

Bruksslitage, märken

782907

2020-08-21