Brandsläckare

Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare
Brandsläckare

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRANDSLÄCKARE, "Olle", 1930/40-tal, målad metall, längd ca 82 cm

Slitage

782909

2020-06-14