40 - Klaffbord mahogny

40 - Klaffbord mahogny
40 - Klaffbord mahogny

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

MATBORD, klaffmodell, mahogny, England, 1800-tal, höjd ca 77 cm, 40-83 x 87 cm

Bruksslitage, avslag, spricka i skivan

782911

2020-08-21