Börge Mogensne skåp Karl Andersson och Söner
Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BØRGE MOGENSEN, skåp/sideboard, 1960-tal, möjligen för Karl Andersson & Söner, stomme fanérad med teak samt ek, invändigt med lådor i furu, höjd ca 84. 135x55 cm
Ingår i temaauktionen Nordisk Design
Bruksslitage
782914
2020-06-21