Börge Mogensne skåp Karl Andersson och Söner

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BØRGE MOGENSEN, skåp/sideboard, 1960-tal, möjligen för Karl Andersson & Söner, stomme fanérad med teak samt ek, invändigt med lådor i furu, höjd ca 84. 135x55 cm

Ingår i temaauktionen Nordisk Design

Bruksslitage

782914

2020-06-21