Bruno Mathsson & Piet Hein bord supercirkel

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, soffbord, Mathsson International, tillverkas i licensavtal med Fritz Hansens, Danmark, fanerad bok, spännben i svartlackerad metall, etikettmärkt, längd 70 cm, bredd 70 cm, höjd 64 cm.

Slitage, slipad skiva.

782915

2020-06-16