Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
800 SEK
BÄRTALLRIKAR, 1 par, Qingdynastin, 1800-tal, dekor av blomster i underglasrblå, diamter 14,5 cm
Nagg
782918
2020-06-16
Gör en kostnadsfri värdering här