41 - Lampor

41 - Lampor
41 - Lampor
41 - Lampor
41 - Lampor
41 - Lampor
41 - Lampor
41 - Lampor
41 - Lampor

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

LAMPOR, 2 st, skomakarlampa med upphängning i porslin, takkrona i rokokostil, bemålad plåt, för 4 ljus, 1900-tal

Varierande slitage, SAV garanterar ej funktionen

782922

2020-08-21