Oljemålning Gunnar Wallentin

Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin
Oljemålning Gunnar Wallentin

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

GUNNAR WALLENTIN (1905-1997): Blomstermotiv, signerad Gunnar Wallentin, daterad 47, olja på pannå, ca 17 x 12 cm

782930

2020-06-19