43 - Sängbord / pottskåp

43 - Sängbord / pottskåp
43 - Sängbord / pottskåp
43 - Sängbord / pottskåp
43 - Sängbord / pottskåp
43 - Sängbord / pottskåp
43 - Sängbord / pottskåp

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SÄNGBORD / POTTSKÅP, sengustaviansk stil, fanerat i mahogny, betsat, dörrpar, låda, mässingslister, marmorskiva, tidigt 1900-tal, höjd ca 64, 47 x 33 cm

Bruksslitage

782932

2020-08-21