44 - Spinnrock (högrock) samt herrbetjänt

Såld för:

700 SEK

Utropspris

800 SEK

SPINNROCK, Högrock, högrestånd, svarvad betsad bok med bendetaljer, 1800-tal, höjd ca 100 cm, HERRBETJÄNT, svarvad betsad furu, justerbar höjd, upp till ca 155 cm, 1900-talets andra hälft

Bruksspår

782936

2020-08-21