Phyllis Lester Sloane

Phyllis Lester Sloane
Phyllis Lester Sloane

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PHYLLIS LESTER SLOANE (1921-2009), serigrafi (silk screen), kvinnoporträtt, signerad, numrerad 56/300, bladmått 77x57 cm

Framstår i gott skick

782938

2020-06-15