Eldskärm

Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm
Eldskärm

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELDSKÄRM, 1900-talets första hälft, broderi med figuralt motiv, stomme i trä med dekor i pastellage, bronserad, höjd ca 133 samt bredd 66 cm

Bakstycket med några sprickor, slitage, sitter något lös i fötterna

782939

2020-06-14