Paul Hoff

Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff
Paul Hoff

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PAUL HOFF (född 1945), (2) urna med lock, Gustavsberg, 1989, glaserat stengods med brunsvart-spräcklig dekor, lock i silverfärgad glasyr, signerad och numrerad 89/150, höjd ca 14 cm utan lock, Bisonoxe, etikettmärkt, båda märkta Gustavsberg med studiuohanden, höjd ca 17 samt 19 cm

Locket till urnan är lagat,

782968

2020-06-14